درباره ما

شرکت کارپلاس کو (خدمات خودرویی)

این شرکت از سال 1396 بصورت مجزا بعد از16سال فعالیت در زمینه خودرویی شروع به فعالیت در عرضه خدمات خودرویی و زیر شاخه های این نموده است

در شروع کار با انجام برنامه نویسی (ریمپ ایسیو) استارت خدمات خودرا اغاز نموده

ودر شروع با تیم بسیار جوان این فعالیت را در کشور انجام داده و با گذشت چند ماه وبا تیم مشاورهای وتخصصی وبرسی کلی مسائل در قدم های بعدی شروع به فعالیت های دیگر‌نمونده است

امروزه...

درمرحله دوم این شرکت بخش اموزشگاه را افتتاح و با بهرگیری از استاتید مجرب‌ و متخصص در زمینه خودرو

آموزش برق خودرو

آموزش تعمیرات ECU

آموزش ریمپ ECU

را در دستور کارخود داد
و با تداوم در این زمینه و تلاش فراوان این شرکت خیلی زود به یک شرکت کارافرین تبدیل شد
شاید این جمله باعث‌تعجب‌خیلی ها باشد
بله کارافرینی
با اموزش های این شرکت در زمینه ریمپ ایسیو و تعمیرات ایسیو، هنرجویان عزیز با شروع‌سرمایه از3میلیون تومان تا مرز18میلیون تومان شروع به فعالیت نموده اند
خدمات ما
ریمپ ECU
تیونینگ موتوری
تیونینگ بدنه
تنظیم موتور

با مشاوره تیم فنی‌شرکت وحمایت درست ازهنرجویان بعد از اتمام دوره و برای شروع درکنار تعمیرگاهای خودروی بااین هزینه کم شروع به دامد از ماهیانه یک میلیون پانصد تا پنج میلیون تومان در یک سال نخست انجام پزیرفت و خدارا شاکر هستیم در این عمر با تدابیر کامل ومشاورهای متخصص های این شرکت عزیزان و جوان هنرجو به این درامد و با کمترین سرمایه ایجاد شد.

در مرحله  سوم این شرکت  در عرصه خدمات خودرویی وبا زیر شاخه های مکانیک .برق خودرو .تعمیرات ایسیو.صافکاری .نقاشی بدنه خودرو اولین کلینیک تخصصی خودرا ایجاد کرد و با ایجاد شغل در این زمینه ها زیر بنا خدمات یوزر را انجام داده است.

با گذشت زمان و پیشرفت این تیم و مشاوره خوب متخصص های شرکت اقدام به زیر مجموعه خود برای تهیه و توضیع کلیه تجهیزات تعمیرگاهی خودروی را افتتاح نمود و یکی‌از اهداف این شرکت تهیه کلیه تجهیزات داخلی ووارداتی با حداقل هزینه برای همکاران بوده است.

وبرای انجام اینکار مستقیما با شرکت های تولید کننده داخل کشور وارد مذاکر و با بستن قرارداد و عرضهکلیه تجهیزات بطور مستقیم از تولید کننده به دست مصرف کننده نموده تا بااین کار یک هزینه بین 5%تا حتی12% تخفیف ایجاد نمود تا هنرجویان و همکاران ازاین تخفیف ها استفاده کنند.

حال شرکت فنی مهندسی کارپلاس و ایجاد این اموزش های کاملا تخصصی در زمینه ریمپ ایسیو با همکاری شرکت معتبر بادانش سام تیونینگ توانست از بین هنرجویان خود در سارسر کشور ایجاد ببش از89 شعبه در خدمات خودرویی ایجاد‌کند و حتی با معرفی مشتری در ان شهرها کمک به هنرجویان برای ایجاد درامد اولیه کند.

اهداف شرکت فنی مهندسی کارپلاس برای سال های اینده کاملا برنامه ریزی شده است در سال جاری با اموزش های موفق و پی درمی در‌هرماه بصورت خصوصی و همایشی با همکاری شکت سام تیونینگ بیش از500هنرجو در این زمینه را بصورت قابل قبول انجام داده است و باپشتیبانی بسیار قوی  به این هدف سخت دست یافته است.

مهمترین هدف این شرکت ایجاد تمامی زیر شاخه های خودروی و تولید را در سال های اینده در نظر گرفته تا با ایجاد شغل و کارافرینی با کمترین سرمایه و دامد بتواند تا کمک شایانی در زمینه فنی خودرو داشته باشد.

ودراخر دست دوستی و همکاری شرکت کارپلاس بسوی تمامی همکاران عزیز برای پیشرفت خدمات خودرویی و این خانواده بزرگ فنی اماده میباشد.

به امید روزی نزدیک و پیشرفت صنعت خودریی کشور

تیم عالی کارپلاس

جورج مایکل لی

مدیر کل

“احمق فکر می کند که او خردمند است ، اما خردمند خود را احمق می داند.”

جین دو

کارگردان هنری

زن یک کیسه چای است. شما هرگز نمی دانید که چقدر قوی است تا زمانی که در آب گرم باشد. ” 

استنلی دئو

بازار یابی

“بهتر است از آنچه که هستی متنفر شویم تا از آنچه دوست نداری دوست داشته باش.”

جنیفر بیکر

طراح

“دوستان خوب ، کتابهای خوب و وجدان خواب آور: این زندگی ایده آل است.”

نظرات مشتریان

آمار ما

+
مشتری راضی
+
نماینده رسمی
پشتیبانی انواع خودرو
+
سال تجربه