ریمپ ایسیو ایسوزو 8 تن و رفع محدودیت های موتور

در
دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

رفع محدودیت های موتور با ریمپ ایسیو ایسوزو

ریمپ ایسیو ایسوزو 8 تن موجب افزایش توان، گشتاور، رفع محدودیت سرعت، حذف تاخیر دریچه گاز می شوند. مزایای زیاد ریمپ ایسیو ایسوزو 8 تن باعث شده بسیاری از رانندگان و کاربران به انجام آن مبادرت کنند. اما ما در ابتدا توضیحی مختصر در مورد فرایند ریمپ توضیح خواهیم داد. در طی ساز و کار ریمپ ایسیو ایسوزو 8 تن کامپیوتر مرکزی خودرو مجددا برنامه ریزی خواهد شد. این فرایند با استفاده از نرم افزارهای مخصوص و افراد متخصص امر انجام می شود و هدف از آن رسیدن به راندمان حداکثری در موتور خودرو می باشد. جداول ایسیو به طور کامل موتور را برنامه ریزی می کنند و با تغییرات تنظیمات آن بسیاری از معایب موجود در موتور مانند صدای ناک، مصرف سوخت بالا و … رفع می شود.

ایسیو ها در واقع کامپیوترها کوچکی هستند که کنترل موتور را در دست دارند و کمپانی های سازنده به دلایل مختلف از جمله استانداردهای در نظر گرفته شده، قوانین محیط زیستی ملزم به  تنظیمات موتور به شکلی تنظیم می کنند که از حداکثر توان خود بهره نمی برد. همچنین این راه یک روش مقرون به صرفه برای فروش با قیمت بالاتر موتورهای با توان بیشتر تنها از طریق برنامه ریزی ایسیو و بدون هزینه های بالای توسعه خطوط تولید است. از این رو بسیاری از شرکت های خودروسازی توان موتور را با استفاده از برنامه ریزی های ایسیو محدود می کنند.

ریمپ ایسیو ایسوزو 8 تن

ریمپ ایسیو ایسوزو

مزایای ریمپ ایسیو ایسوزو

هزینه ریمپ ایسیو در برابر مزایای زیادی که دارد بسیار محدود است. شما با ریمپ ایسیو ایسوزو 8 تن به طور محسوسی تغییرات را در خودروی خود احساس خواهید کرد. تغییراتی که از ریمپ ایسیو ایسوزو در خودروی شما ایجاد می شود شامل:

·         برداشتن محدودیت سرعت با تغییر در جداول مربوط به سرعت و رفه ایراد محدودیت شدید سرعت مخصوصا در زمان سبقت در ایسوزوها

·         حذف سیستم و خطای  EGR در ایسوزو: سیستم EGR برای اولین با درد دهه 70 میلادی برای کاهش آلایندگی در موتورهای دیزل اجرا شد. در دهه 80 به دلیل افزایش میزان آلایندگی قوانین مربوط به آن سخت تر نیز شد. به طور کلی در این سیستم از طریق بازگشت بخشی از گازهای خروجی به محفظه احتراق آلودگی کنترل می شود. حذف این سیستم در خودرو باعث بهبود عملکرد موتور و افزایش توان آن می شود.

·         حذف کامل سیستم DPF: DPF مخفف Diesel particulate filter یا فیلتر ذرات معلق است. این فیلتر به کنترل ذرات معلق از خروجی موتورهای دیزل کمک می کند. از آنجایی که کارخانجات تولید کننده های ایسوزوها دیفالت آنها را به روی استفاده از گازوئیل های یورو 4 تنظیم کرده اند استفاده از سوخت نامرغوب موجب اختلال در این سیستم خواهد شد. با حذف آن از طریق ریمپ ایسیو ایسوزو می توان این مشکل به راحتی رفع شود

·         حذف سیستم DPD در ایسوزو: این مشکل نیز به مانند سیستم DPF به دلیل استفاده از سوخت نامرغوب ایجاد می شود. با ریمپ ایسیو ایسوزوها می توان به راحتی این خطا را در خودروهای ایسوزو رفع نمود.

·         رفع تاخیر دریچه گاز در خودرو: در فرایند ریمپ ایسیو ایسوزوها با بازنگری در جدول پدال گاز می توان تاخیر در

·         گاز را تا حد چشمگیری کاهش داد

·         افزایش گشتاور خودرو کارپلاس با تغییرات به صورت کاملا تخصصی بر روی این جداول گشتاور خودرو را افزایش خواهد داد.

ریمپ ایسیو ایسوزو 8،6 و 5 تن

ریمپ ایسیو ایسوزو

رفع محدودیت سرعت با ریمپ ایسیو ایسوزو 8 تن

در مجموعه کارپلاس ریمپ ایسوزو با نرم افزار های تخصصی اورجینال و به روز دنیا با یک کادر حرفه ای موتور ایسوزوی شما را قدرت و شتاب می بخشد. مشکل محدودیت سرعت علی الخصوص در مواقع سبقت یکی از عمده ترین مشکلات رانندگان این خودروها می باشد. از آنجایی که حداکثر سرعت این خودرو ها 80 کیلومتر بر ساعت است مشکلات زیادی را برای رانندگان و کاربران ایجاد می کند. با توجه به نوع کاربری این خودروها سرعت استاندارد مورد نیاز در آن ها 105 کیلومتر بر ساعت می باشد. افزایش میزان سرعت در ایسوزو تنها با ریمپ ایسیو ایسوزوها قابل حل است و به راحتی می توان شتاب و سرعت را بدون هیچ مشکلی در آن ها زیاد کرد.

رفع محدودیت ریمپ ایسیو ایسوزو در مدل های مختلف انجام می شود، از جمله:

·         ریمپ ایسیو ایسوزو 5 تنی NKR77

·         ریمپ ایسیو ایسوزو 6 تنی

·         ریمپ ایسیو ایسوزو 8 تنی

·         ریمپ ایسیو کامیونت شیلر ایسوزو