آموزش ریمپ ایسیو خودروهای ایرانی، چینی فقط در چهار روز توسط اساتید مجرب

در
دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

نیاز به آموزش ریمپ ایسیو در میان علاقه مندان به خودرو در طی چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است. افراد زیادی متقاضی یادگیری و آموزش ریمپ ایسیو می باشند. امروزه پیشرفت تکنولوژی و ورود خودروهای انژکتوری با ایسیو های متفاوت به بازار، موجب شده است، تا در دنیای کار نیاز شدید به افرادی حس شود، که تخصص لازم را در جهت ریمپ ایسیو انواع خودرو دارند و در این مجموعه آموزش ریمپ ایسیو خودروهای ایرانی، چینی فقط در چهار روز توسط اساتید مجرب به مدت چهار روز انجام میپزیرد. به علاوه ریمپ ایسیو در میان خودرو بازان و علاقه مندان به آن و رانندگان خودرو از محبوبیت انکار ناپذیری برخوردار است، و همین امر مزید بر علت شده است تا آموزش ریمپ ایسیو خودروهای ایرانی، چینی طرفداران خاص خود را داشته باشد.

ریمپ ایسیو به زبان ساده علم تنظیم مجدد ایسیو یا همان کامپیوتر خودروها به منظور افزایش عملکرد و راندمان آنها می باشد. و جزو علوم بکر و پر متقاضی دنیای کار و خودرو محسوب می شود. آموزش ریمپ ایسیو در این مجموعه با بهره گیری از اساتید مجرب و ماهر شرکت سام تیونینگ و کارپلاس تنها در چهار روز صورت می گیرد. هدف ما از آموزش ریمپ ایسیو پرورش افراد متخصص و با مهارت در زمینه ی ریمپ انواع خودرو های ایرانی و چینی می باشد.

جدول ایسیو ماشین های ایرانی و چینی

آموزش ریمپ ایسیو خودروهای ایرانی، چینی توسط مدرسین شرکت کار پلاس و سام تیونینگ

آموزش ریمپ ایسیو و کار با پروگرمرها

اولین جلسه ی آموزش ریمپ ایسیو در مجموعه ی ما با معرفی پروگرمر های کاربردی و نحوه ی کار انواع پروگرمر همچون: پروگرمر های سون پروگ، تی ان ام و KESS.KTAG آغاز می شود. به این صورت که پس از آشنایی کامل با این پروگرمر ها و نحوه ی عملکرد آنها به کارآموزان محترم، روش برنامه ریزی و کار با این پروگرمرها آموزش داده می شود. و پس از اتمام آموزش ریمپ با پروگرمر و حاصل شدن اطمینان از یادگیری کامل کارآموزان و عبور از این مرحله به سراغ آموزش کار با نرم افزارهای WINOLS و ECM TITANIUM میرویم.

به این معنی که به کارآموزان به طور کامل آموزش ریمپ با نرم افزار WINOLS و آموزش ریمپ با نرم افزار ECM TITANIUM داده خواهد شد. و آنها مهارت لازم را در زمینه آموزش ریمپ ایسیو خودروهای ایرانی، چینی کسب خواهند کرد. لازم است بدانید که، آموزش ریمپ ایسیو کاری تخصصی است، که باید به صورت مرحله ای و دقیق توسط افراد ماهر صورت گیرد. تا نتیجه ای مطلوب در پی داشته باشد.

ریمپ ایسیو با نرم افزارهای WINOLS و ECM TITANIUM

آموزش ریمپ ایسیو با نرم افزارهای WINOLS و ECM TITANIUM

آموزش ریمپ ایسیو خودرو های ایرانی

آموزش ریمپ ایسیو در جلسه و روز دوم با ریمپ ایسیو های ایرانی و معرفی ایسیو های تحت آموزش همچون: SAGEM ، VALEO ، SIEMENS ، BOSCH ، MAW ، LZNF و ME 17 آغاز می شود. و پس از یادگیری ریمپ ایسیو های ایرانی به کارآموز مهارت های کاربردی زیاد آموزش داده می شود. که در امر ریمپ بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. مهارت هایی همچون:

 • آموزش حذف کد خطاها
 • آموزش افزایش کات اف
 • آموزش اصلاح دمای فن و حذف محدودیت
 • آموزش تغییرات به صورت دقیق و افست فکتور
 • آموزش حذف محدودیت های سرعت
 • آموزش شناخت جداول سوخت، جرقه، گشتاور و…

آموزش ریمپ ایسیو خودرو های چینی

پس از آموزش ریمپ ایسیو خودرو های ایرانی و اطمینان از یادگیری کامل کارآموزان، در ادامه به آموزش ریمپ خودروهای چینی می پردازیم. عناوین ایسیو های تحت آموزش این دوره شامل: ECU BOSCH و ECU DELPHI می باشد. پس از معرفی این ایسیو ها به کار آموزان و شناخت کامل آنها توسط کارآموز، مجموعه ای از مهارتها را که مربوط به آموزش ایسیو خودروهای چینی هستند، و می توانند کاربرد زیادی داشته باشند. به طور کامل آموزش داده خواهد شد. به عنوان نمونه:

 • آموزش شناخت جداول ایسیو ها
 • آموزش تغییرات جداول با افست فکتور
 • آموزش افزایش کات اف
 • آموزش کاهش دمای فن
 • آموزش حذف محدودیت سرعت
 • آموزش حذف کد خطاهای ایسیو های تحت آموزش
 • و…

ریمپ ایسیو به کمک پروگرمر

آموزش ریمپ ایسیو به کمک پروگرمر

آموزش ریمپ ایسیو توسط مدرسین شرکت کارپلاس و شرکت سام

آموزش ریمپ ایسیو توسط مدرسین شرکت کارپلاس و شرکت سام تیونینگ طی چهار جلسه و با اعطای مدرک پایان دوره صورت می گیرد. هدف ما در آموزش ریمپ ارتقا سطح دانش و مهارت کارآموزان در امر ریمپ کردن انواع خودرو های ایرانی و چینی می باشد. در همین راستا، علاوه بر جزوه و کتاب ریمپ ایسیو، پکیج آموزش ریمپ ایسیو با بیش از 50 ویدیوی آموزشی با کیفیت، جزوات Pdf رنگی و تخصصی ریمپ ایسیو و فایل های کمک آموزشی راهنمای داموس به هنرجویان گرامی اهدا می گردد. همچنین در دوره آموزش ریمپ، خوابگاه و پذیرایی جهت رفاه حال هنرجویان ارائه خواهد شد. و هنرجویان گرامی پس از گذراندن دوره آموزشی می توانند وارد گروه پشتیبانی تلگرام شده و از آن بهره مند گردند.

آموزش ریمپ ایسیو خودرو های ایرانی و چینی

آموزش ریمپ ایسیو خودرو های ایرانی و چینی